Projektas „Kompetencijos kėlimas skaitant pranešimą 9-ajame Pasauliniame Elgesio ir kognityviųjų terapijų kongrese“ (Nr. 09.3.3-LMT-K-712-13-0492)ES VU logo

Projekto dalyvis: dr. Jonas Eimontas

Projekto tikslas: Mokslinės kompetencijos kėlimas skaitant pranešimą tarptautiniame moksliniame kongrese.

Projekto santrauka: Dalyvavimas tarptautiniame moksliniame kongrese 2019 m. liepos 17-20 d. Berlyne, Vokietijoje. 9th Congress of Behavioural and Cognitive Therapies 2019. Renginyje bus pristatomi mokslininko kartu su kolegomis atliktų tyrimų rezultatai. Rezultatų pristatymas tarptautinei mokslininkų bendruomenei bei mokslininkų suteiktas grįžtamasis ryšys įgalintų leistų parengti aukšto lygio mokslinę publikaciją, užmegzti tarptautinį bendradarbiavimą.

Projekto rezultatai: pristatytas žodinis pranešimas 9-ajame Pasauliniame Elgesio ir kognityviųjų terapijų kongrese.

Finansavimo šaltinis: Projektas bendrai finansuotas iš Europos socialinio fondo lėšų (projekto Nr. 09.3.3-LMT-K-712-13-0492) pagal dotacijos sutartį su Lietuvos mokslo taryba (LMTLT).