Kompetencijos kėlimas tarptautinėje ISSEP konferencijoje

Projektas „Kompetencijos kėlimas tarptautinėje ISSEP konferencijoje“ (Nr. 09.3.3-LMT-K-712-13-0390)ES VU logo

Projekto dalyvė: dr. (HP) Valentina Dagienė

Projekto tikslas: Kelti kompetenciją dalyvaujant tarptautinėje konferencijoje ISSEP – Informatics in Schools: Situation, Evolution and Perspectives.

Projekto santrauka: Projekto tikslas: kelti kompetenciją dalyvaujant tarptautinėje konferencijoje ISSEP – Informatics in Schools: Situation, Evolution and Perspectives. Ši konferencija yra viena žymiausių informatikos ugdymo srities konferencijų, kuri buvo įsteigta 2005 metais, Austrijoje. ISSEP – tarptautinė konferencija, kurioje paprastai dalyvauja mokslininkai iš 30-40 šalių. Europoje tai svarbiausia konferencija informatikos ugdymo srityje. Be to, V. Dagienė išrinkta šios konferencijos Valdymo komiteto pirmininke ir buria šios srities mokslininkus. Kadangi dabar daugumai šalių aktualus informatinio mąstymo (Computational Thinking) ugdymas, sulaukiama nemažai mokslininkų iš Pietryčių Azijos, Australijos, JAV. Prof. V.Dagienės daugelio metų moksliniai darbai vyko iš informatikos ar informatikos inžinerijos mokymo tyrimų, tad konferencija 100% padengia prof. V.Dagienės tyrimų problematiką. Prof. V.Dagienė šioje konferencijoje skaitys žodinį pranešimą.

Projekto rezultatai: pristatytas žodinis pranešimas tarptautinėje konferencijoje ISSEP – Informatics in Schools: Situation, Evolution and Perspectives.

Finansavimo šaltinis: Projektas bendrai finansuotas iš Europos socialinio fondo lėšų (projekto Nr. 09.3.3-LMT-K-712-13-0390) pagal dotacijos sutartį su Lietuvos mokslo taryba (LMTLT).