Projektas „Suicidologinių tyrimų rezultatų pristatymas 30-ajame Tarptautinės savižudybių prevencijos asociacijos (IASP) pasauliniame kongrese“ (Nr. 09.3.3-LMT-K-712-13-0031)ES VU logo

Projekto dalyvė: dokt. Jolanta Latakienė

Projekto tikslas: Kelti kompetenciją pristatant VU Suicidologijos tyrimų grupės tyrimų rezultatus tarptautininėje suicidologinėje mokslinėje konferencijoje.

Projekto santrauka: Šiuo projektu siekiama dalyvauti 30-tajame Tarptautinės savižudybių prevencijos asociacijos (IASP) pasauliniame kongrese, Derry-Londonderry, Airijoje, 2019 m. rugsėjo 17-21 d.. Kongrese doktorantė Jolanta Latakienė pristatys Vilniaus universiteto Suicidologijos tyrimų centro tyrimų rezultatus. Tarptautinės savižudybių prevencijos asociacijos (IASP) pasauliniame kongresuose susirenka geriausi įvairių pasaulio regionų mokslininkai, tyrinėjantys savižudiško elgesio problemas. Dėl to mūsų Suicidologijos tyrimų centryu yra labai svarbu pristatyti savo tyrimus kitų šalių kolegomis, gauti jų grįžtamąjį ryšį bei prisidėti prie suicidologijos problemų sprendimo.

Projekto rezultatai: pristatytas žodinis pranešimas 30-tajame Tarptautinės savižudybių prevencijos asociacijos (IASP) pasauliniame kongrese Airijoje.

Finansavimo šaltinis: Projektas bendrai finansuotas iš Europos socialinio fondo lėšų (projekto Nr. 09.3.3-LMT-K-712-13-0031) pagal dotacijos sutartį su Lietuvos mokslo taryba (LMTLT).