Psichotraumatologijos moksliniai tyrimai užsienio mokslo centre

Projektas „Psichotraumatologijos moksliniai tyrimai užsienio mokslo centre“ (Nr. 09.3.3-LMT-K-712-14-0131)ES VU logo

Projekto dalyvis: dr. Evaldas Kazlauskas

Projekto tikslas: Patyrusio mokslininko prof. dr. E.Kazlausko psichotraumatologinių tyrimų kompetencijos kėlimas mokslinėje stažuotėje Amsterdamo universitete.

Projekto santrauka: Projekto vykdymo metu vyks patyrusio mokslininko stažuotė užsienio mokslo centre. Stažuotės metu bus keliamaos mokslininko psichotraumatologinių tyrimų mokslinės kompetencijos, bus mokomasi inovatyvių tyrimų vadybos, tyrimo duomenų analizės metodų. Projekto įgyvendinimo metu bus planuojami bendri moksliniai tyrimai bendradarbiaujant Lietuvos ir užsienio mokslininkams. Projekto įgyvendinimo metu bus vykdomi bendri moksliniai tyrimai, rengiama tarptautinė mokslinė publikacija. Projektas reikšmingai prisidės prie Lietuvos socialinių mokslų tarptautiškumo didinimo, įgytos mokslinės kompetencijos bus naudojamos jaunųjų mokslininkų rengime.

Projekto rezultatai: išvyka į mokslinę stažuotę Amsterdame.

Finansavimo šaltinis: Projektas bendrai finansuotas iš Europos socialinio fondo lėšų (projekto Nr. 09.3.3-LMT-K-712-14-0131) pagal dotacijos sutartį su Lietuvos mokslo taryba (LMTLT).