Projektas „ECDP 2019: mokslinio tyrimo apie šiuolaikines informacines technologijas ir ikimokyklinio amžiaus vaikų sveikatą pristatymas“ (Nr. 09.3.3-LMT-K-712-13-0368)ES VU logo

Projekto dalyvė: dr. Rima Breidokienė

Projekto tikslas: Kelti kompetenciją pristatant Lietuvos mokslo tarybos finansuojamo Lietuvos mokslo tarybos finansuojamo nacionalinės mokslo programos „Gerovės visuomenė“ rėmuose vykdyto projekto (GER-006/2017) Šiuolaikinės informacijos technologijos ir mažų vaikų sveikata rezultatus 19-oje Europos raidos psichologijos konferencijoje Atėnuose (Graikijoje) rugpjūčio 29 - rugsėjo 1 dienomis 2019 metais.

Projekto santrauka: Šiuo projektu siekiama pristatyti Lietuvos mokslo tarybos finansuojamo Lietuvos mokslo tarybos finansuojamo nacionalinės mokslo programos „Gerovės visuomenė“ rėmuose vykdyto projekto (GER-006/2017) Šiuolaikinės informacijos technologijos ir mažų vaikų sveikata rezultatus 19-oje Europos raidos psichologijos konferencijoje, kuri vyks rugojūčio 29 - rugsėjo 1 dienomis 2019 metais. Projekto mokslo darbuotoja dr. Rima Breidokienė skaitys pranešimą Delay of gratification and Screen-Based Media Use in Preschool Children (liet. Malonumo atidėjimas ir ekranų naudojimas ikimokykliniame amžiuje).

Projekto rezultatai: pristatytas žodinis pranešimas 19-oje Europos raidos psichologijos konferencijoje Atėnuose (Graikijoje).

Finansavimo šaltinis: Projektas bendrai finansuotas iš Europos socialinio fondo lėšų (projekto Nr. 09.3.3-LMT-K-712-13-0368) pagal dotacijos sutartį su Lietuvos mokslo taryba (LMTLT).