ES VU logoStudentų mokslinių tyrimų projektas

„Trauminių patirčių ir potrauminio streso reakcijų analizė asmens raidos kontekste“ DOTSUT-549 (09.3.3-LMT-K-712-10-0126)

Projektas  finansuojamas Europos  Sąjungos  fondų  investicijų  veiksmų  programos  9  prioriteto „Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas“ 09.3.3-LMT-K-712 priemonės „Mokslininkų, kitų tyrėjų, studentų mokslinės kompetencijos ugdymas per praktinę mokslinę veiklą“ lėšomis.

Projekto pradžia 2018-10-01, pabaiga 2019-04-30

Projekto vadovas: doc. Evaldas Kazlauskas

Projektą vykdo: Studentė Monika Kvedaraitė

Projekto santrauka: Trauminės patirtys asmens raidos kontekste yra aktuali mokslinė ir visuomenės psichikos sveikatos problema. Vis dėlto, yra labai nedaug tyrimų apie trauminių patirčių ir potrauminio streso rizikos paplitimą įvairiuose amžiaus tarpsniuose. Studento mokslinės praktikos pagrindinės veiklos bus trauminių patirčių ir potrauminio streso reakcijų analizė asmens raidos kontekste bei gautų mokslinių rezultatų sklaida nacionalinėje ir tarptautinėje konferencijose. Mokslinės praktikos tikslas ugdyti šiuolaikinius profesionalios mokslinės veiklos gebėjimus bei įsisavinti inovatyvius mokslinio tyrimo metodus traumų psichologijos srityje.