Top juosta ES VU tai ko reikia

Projektas „Kompetencijos ugdymas transnacionalinių šeimų problemų išryškinimo klausimais, dalyvaujant sociologų forume Brazilijoje“

(Nr. 09.3.3-LMT-K-712-20-0057)

Projekto dalyvė: prof. Irena Emilija Juozeliūnienė

Projekto tikslas: Projektu keliamas tikslas 2021 m. vyksiančiame Tarptautinės sociologų asociacijos (TSA) IV pasauliniame sociologų forume Porto Alegre, Brazilijoje ugdyti mokslinę kompetenciją transnacionalinių šeimų sociologinio tyrimo klausimais, skaitant žodinį pranešimą, dalyvaujant tarptautinėse teminėse diskusijose.

Projekto santrauka: Projektu keliamas tikslas 2021 m. vyksiančiame Tarptautinės sociologų asociacijos (TSA) IV pasauliniame sociologų forume Porto Alegre, Brazilijoje  ugdyti mokslinę kompetenciją transnacionalinių šeimų sociologinio tyrimo klausimais, skaitant pranešimą ir dalyvaujant tarptautinėse teminėse diskusijose. Siekiant ugdyti mokslinę kompetenciją per empirinių duomenų aptarimą tarptautiniu mastu I. Juozeliūnienė skaitys žodinį pranešimą „What Is Seen to be ‘Troubling’: Portraying Parenting in Migration in Academic Publications“ ir pristatys LMT finansuoto projekto (2017-2019) duomenis apie migracijos šeimų (transnacionalinės tėvystės/motinystės) patirtis ir jų „suprobleminimą“ akademinėse publikacijose. Pristatydama LMTL projekto duomenis mokslinėje sekcijoje “Strengths and Limitations of New/Classical Concepts, Methods and Methodologies to Study Inequality and Intersectionality in Family Life across Borders and Cultures“ su mokslininkais iš 8 pasaulio šalių ji diskutuos apie globalaus pasaulio migracijos šeimas.

Projekto rezultatai: pristatytas žodinis pranešimas Tarptautinės sociologų asociacijos (TSA) IV pasauliniame sociologų forume.

Finansavimo šaltinis: Projektas bendrai finansuotas iš Europos socialinio fondo lėšų (projekto Nr. 09.3.3-LMT-K-712-20-0057) pagal dotacijos sutartį su Lietuvos mokslo taryba (LMTLT).