Projektas „Kompetencijos kėlimas vykstant į Tarptautinės Sociologų asociacijos XIX Pasaulinį kongresą“ paraišką Nr. 09.3.3-LMT-K-712-06-0068

Projekto dalyvis: dokt. Gintė MartinkėnėES VU logo

Projekto tikslas: Kelti kompetenciją XIX Tarptautinės Sociologų asociacijos Pasauliniame kongrese 2018 m. liepos 14-24 d.

Projekto santrauka: Tarptautinės sociologų asociacijos Pasaulinis kongresas yra svarbiausias sociologų pasaulinio lygio renginys, vysktantis kas keturis metus. 2018 m. būdama Sociologijos doktorantūros studentė Gintė Martinkėnė turi puikią progą sudalyvauti šiame tarptautiniu mąstu pripažintame renginyje. Kongrese bus skaitomas žodinis pranešimas, kurio pavadinimas „Bridging Goffman’s Ideas with ‘Family Display’ in Analysing Stigmatization of Transnational Mothering“. Pranešimo metu Gintė Martinkėnė pristatys inovatyvų metodą tirti migracinėms šeimoms - vizualųjį metodą. 2017 m. spalio mėn. Gintė Martinkėnė tapo Tarptautinės sociologų asociacijos nare ir yra įtraukta į Šeimos tyrimų komitetą (RC06). Dalyvaujant Tarptautinės sociologų asociacijos veikloje siekiama gilinti jau turimas žinias ir įgūdžius, toliau tobulėti ir skleisti įžvalgas, idėjas, kurios gali būti reikšmingos kitiems sociologų bendruomenės nariams.

Projekto rezultatai: mokslinė išvyka į Tarptautinės Sociologų asociacijos organizuojamą XIX Pasaulinį kongresą

Finansavimo šaltinis: Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 9 prioriteto „Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas“ 09.3.3-LMT-K-712 priemonė „Mokslininkų, kitų tyrėjų, studentų mokslinės kompetencijos ugdymas per praktinę mokslinę veiklą“