Projektas „Kompetencijos kėlimas pristatant mokslinio tyrimo rezultatus konferencijoje 17th European Symposium on Suicide and Suicidal Behaviour“ (Nr. 09.3.3-LMT-K-712-06-0080)

Projekto dalyvis: dokt. Odeta GeležėlytėES VU logo

Projekto tikslas: Kelti kompetenciją mokslinių suicidologijos tyrimų srityje pristatant tyrimo rezultatus tarptautinėje specializuotoje konferencijoje

Projekto santrauka: Doktorantė Odeta Geležėlytė vyks į tarptautinę mokslinę konferenciją 17th European Symposium on Suicide and Suicidal Behaviour (2018 m. rugsėjo 5-8 d., Belgija), skaitys žodinį pranešimą gedulo po artimojo savižudybės tema ir kels kompetencijas mokslinių suicidologijos tyrimų srityje.

Projekto rezultatai: mokslinė išvyka į konferenciją 17th European Symposium on Suicide and Suicidal Behaviour 2018 m. rugsėjo 4 - 9 d.

Finansavimo šaltinis: Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 9 prioriteto „Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas“ 09.3.3-LMT-K-712 priemonė „Mokslininkų, kitų tyrėjų, studentų mokslinės kompetencijos ugdymas per praktinę mokslinę veiklą“