Kompetencijos kėlimas šeimos sociologijos ir migracijos tyrimų srityse

Projektas „Kompetencijos kėlimas šeimos sociologijos ir migracijos tyrimų srityse tarptautiniame mokslo renginyje "XIX ISA pasaulinis sociologijos kongresas“ (Nr. 09.3.3-LMT-K-712-06-0095)

Projekto dalyvis: dokt. Irma Budginaitė - MačkinėES VU logo

Projekto tikslas: kelti profesinę kompetenciją dalyvaujant tarptautiniame mokslo renginyje "XIX TSA pasaulinis sociologijos kongresas" ir pristatant Lietuvoje atliktų šeimos sociologijos ir migracijos tyrimų sričių rezultatus tarptautinei bendruomenei RC06 ir RC11 komitetų sesijose.

Projekto santrauka: Projekto "Kompetencijos kėlimas šeimos sociologijos ir migracijos tyrimų srityse tarptautiniame mokslo renginyje XIX ISA pasaulinis sociologijos kongresas" tikslas - kelti kompetenciją aukščiausio lygio prestižiniame tarptautiniame renginyje, vyksiančiame 2018 m. liepos mėn. Toronte, Kanadoje, kuris suburs žymiausius pasaulio mokslininkus, jaunuosius tyrėjus bei sociologijos doktorantus iš viso pasaulio. Įgyvendinant šį projektą siekiama platesnio Lietuvoje atliktų šeimos sociologijos ir migracijos srityje atliktų svarbių tyrimų rezultatų viešinimo aukščiausio lygio moksliniuose renginiuose, taip pat siekiama gerinti profesines kompetencijas aktuliose tyrimų srityse bei aktyviai įsitraukti į pasaulinės sociologų bendruomenės diskusijas bei veiklą.

Projekto rezultatai: į Torontą (Kanadoje), kur 2018 m. liepos 15-21 d. vyks TSA XIX konferencija.

Finansavimo šaltinis: Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 9 prioriteto „Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas“ 09.3.3-LMT-K-712 priemonė „Mokslininkų, kitų tyrėjų, studentų mokslinės kompetencijos ugdymas per praktinę mokslinę veiklą“