„Inovatyvios streso analizės ir valdymo platformos kūrimas (STAMP)“

Projektas „Inovatyvios streso analizės ir valdymo platformos kūrimas (STAMP)“,  projekto Nr. 01.2.2-LMT-K-718-03-0072

Projekto Nr. 01.2.2-LMT-K-718-03-0072 kuriame lt ateiti logo
Projekto pavadinimas: „Inovatyvios streso analizės ir valdymo platformos kūrimas (STAMP)“.
Projekto vykdymo laikotarpis: nuo 2020-10-01 iki 2023-09-01.
Projekto mokslinio tyrimo vadovas: prof. dr. Evaldas Kazlauskas.

Projekto santrauka:

Šio mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros projekto tikslas yra sukurti naują skaitmeninę platformą, skirtą streso analizei ir valdymui. Dvi pagrindinės veiklos suplanuotos įgyvendinant šį projektą. Pirma, bus kuriama inovatyvi skaitmeninė platforma, skirta streso įvertinimui, rizikos veiksnių prognozavimui ir streso valdymui. Antra, bus vykdomi taikomieji moksliniai tyrimai, kurių metu bus vertinamas sukurtos platformos veiksmingumas ir tobulinama sukurta platforma.

Siekiamas rezultatas:

Įgyvendinus šį mokslinių tyrimų projektą bus sukurtas naujas tyrimais-paremtas skaitmeninis išteklius, kurį galės naudoti vartotojai streso valdymui. Projekto rezultatai bus viešinami seminaruose, konferencijų pranešimuose ir mokslo publikacijose. Projektas finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo lėšų pagal priemonės Nr. 09.33.3-LMT-K-712 veiklą „Aukšto lygio tyrėjų grupių vykdomi moksliniai tyrimai, skirti kurti ūkio sektoriams aktualias MTEP veiklų tematikas atitinkančius rezultatus, kurie vėliau galėtų būti komercinami“.