„Studentų, patiriančių potrauminį stresą, psichologinės gerovės pokytis taikant psichosocialinę internetinę intervenciją“ (09.3.3-LMT-K-712-22-0186)

Projekto Nr. (09.3.3-LMT-K-712-22-0186) kuriame lt ateiti logo
Projekto pavadinimas: „Studentų, patiriančių potrauminį stresą, psichologinės gerovės pokytis taikant psichosocialinę internetinę intervenciją“
Projekto vykdymo laikotarpis: nuo 2020-11-03 iki 2021-04-30.
Projekto mokslinio tyrimo vadovas: dr. Prof. Evaldas Kazlauskas.

Projekto santrauka:

Studento mokslinių tyrimų praktikos projekto pagrindinis tikslas yra ugdyti šiuolaikines mokslines kompetencijas psichologinių tyrimų vykdymo srityje. Įgyvendinant šį projektą bus atliekami teoriniai ir empiriniai tyrimai, kuriuose bus analizuojamas studentų, patiriančių potrauminį stresą, psichologinės gerovės pokytis taikant psichosocialinę internetinę intervenciją. Projekto metu vadovaujamas patyrusio mokslininko, studentas, laisvu nuo studijų metu vykdys mokslinius tyrimus, kurių metu patobulins savo mokslinių tyrimų planavimo, duomenų rinkimo, duomenų analizės ir gautų rezultatų interpretacijos kompetencijas.

Siekiamas rezultatas:

Internetinė dėmesingu įsisąmoninimu paremta intervencija, skirta gerinti trauminių patirčių turinčių asmenų psichologinę gerovę, bus viena pirmųjų pasaulyje. Praktikos metu atliktas mokslinis tyrimas leis surinkti reikalingus duomenis apie Lietuvos studentų traumines patirtis bei įvertinti psichosocialinės internetinės intervencijos veiksmingumą psichologinei gerovei.

Projektas finansuojamas iš Europos socialinio fondo lėšų pagal priemonės Nr. 09.33.3-LMT-K-712 veiklą „Mokslininkų, kitų tyrėjų, studentų mokslinės kompetencijos ugdymas per praktinę mokslinę veiklą.