ES VU logo copy

„Žalinga alkoholio vartojimo kultūra Lietuvoje: standartizuoto Europos alkoholio tyrimo duomenų analizė“ (09.3.3-LMT-K-712-24-0204)

Projekto Nr. 09.3.3-LMT-K-712-24-0204
Projekto pavadinimas: „Žalinga alkoholio vartojimo kultūra Lietuvoje: standartizuoto Europos alkoholio tyrimo duomenų analizė“
Projekto vykdymo laikotarpis: nuo 2021-07-05 iki 2021-08-31
Projekto mokslinio tyrimo vadovas: dr. Daumantas Stumbrys

Santrauka: Projekto tikslas - studentės kompetencijos ugdymas per praktinę veiklą siekiant gauti mokslu grįstų žinių apie alkoholio vartojimo kultūrą Lietuvoje. Bus įgyvendinamas projekto tikslas – papildyti mokslu grįstų duomenų apie alkoholio vartojimo kultūrą nišą Lietuvoje naudojant įvairius metodus, kadangi tyrimų šia tema yra mažai.

Siekiamas rezultatas: Projekto metu didinamas studentės kompetenticjų ugdymas ir alkoholio vartojimo kultūros tyrimo temos nišos praplėtimas.

Projektas finansuojamas/finansuotas iš Europos socialinio fondo lėšų pagal priemonės Nr. 09.33.3-LMT-K-712 veiklą „Mokslininkų, kitų tyrėjų, studentų mokslinės kompetencijos ugdymas per praktinę mokslinę veiklą