ES VU logo copy

„Nepalankių vaikystės patirčių, santykių kokybės su tėvais ir psichosocialinio funkcionavimo sąsajos paauglystėje“ (09.3.3-LMT-K-712-25-0211)

Projekto Nr. 09.3.3-LMT-K-712-25-0211
Projekto pavadinimas: „Nepalankių vaikystės patirčių, santykių kokybės su tėvais ir psichosocialinio funkcionavimo sąsajos paauglystėje“
Projekto vykdymo laikotarpis: nuo 2021-09-01 iki 2022-03-31
Projekto mokslinio tyrimo vadovas: dr. Rasa Barkauskienė

Santrauka: Projekto tikslas – ugdyti studento mokslines kompetencijas, įsisavinant tyrimų metodologijos įgūdžius bei vykdant praktinę mokslinę veiklą raidos psichopatologijos mokslinių tyrimų srityje. Šio projekto metu bus siekiama nagrinėti nepalankių vaikystės patirčių, santykių kokybės su tėvais ir psichosocialinio funkcionavimo sąsają paauglystėje. Tyrimo tikslo bus siekiama įsitraukiant į VU Raidos psichopatologijos tyrimų centro atliekamą tęstinį tyrimą.

Siekiamas rezultatas: Projekto metu studentas dalyvaus tęstinio tyrimo įgyvendinimo veikloje, projekto tema atliks mokslinės literatūros analizę, analizuos tyrimo duomenis, jų pagrindu parengs žodinį pranešimą, skirtą Jaunųjų mokslininkų psichologų konferencijos programai 2022 metais.

Projektas finansuojamas/finansuotas iš Europos socialinio fondo lėšų pagal priemonės Nr. 09.33.3-LMT-K-712 veiklą „Mokslininkų, kitų tyrėjų, studentų mokslinės kompetencijos ugdymas per praktinę mokslinę veiklą