ES VU logo copy

„Jaunų suaugusiųjų potrauminio streso ir kompleksinio potrauminio streso reakcijos esant skirtingoms trauminėms patirtims“ (09.3.3-LMT-K-712-25-0081)

Projekto Nr. 09.3.3-LMT-K-712-25-0081
Projekto pavadinimas: „Jaunų suaugusiųjų potrauminio streso ir kompleksinio potrauminio streso reakcijos esant skirtingoms trauminėms patirtims“
Projekto vykdymo laikotarpis: nuo 2021-09-01 iki 2022-03-31
Projekto mokslinio tyrimo vadovas: dr. Inga Truskauskaitė - Kunevičienė

Santrauka: Mokslinės praktikos tikslas - ugdyti šiuolaikinius profesionalios mokslinės veiklos gebėjimus bei įsisavinti inovatyvius mokslinio tyrimo metodus psichotraumatologijos srityje. Uždavinys - išanalizuoti potrauminio streso bei kompleksinio potrauminio streso reakcijų ir trauminių patirčių pobūdžio sąsajas.

Siekiamas rezultatas: Jaunų suaugusiųjų, susiduriančių su sudėtingomis gyvenimo patirtimis, potrauminio streso ir kompleksinio potrauminio streso tyrinėjimas yra aktualus tiek moksliniu, tiek praktiniu aspektu, kadangi gali padėti geriau suprasti veiksnius, prisidedančius prie šių psichikos sutrikimų formavimosi bei identifikuoti strategijas jaunimo psichikos sveikatos stiprinimui ir gerovės didinimui.

Projektas finansuojamas/finansuotas iš Europos socialinio fondo lėšų pagal priemonės Nr. 09.33.3-LMT-K-712 veiklą „Mokslininkų, kitų tyrėjų, studentų mokslinės kompetencijos ugdymas per praktinę mokslinę veiklą