Š. m. birželio 18 d. (trečiadienį) 11 val. 201 auditorijoje filosofijos doktorantai skaitys pranešimus savo disertacijų tematikomis:
1. Linos Valantiejūtės pranešimo tema “Biopolitika kaip „lingvistinė “ problema G. Agambeno filosofijoje” (recenzentas – doc. M. Gutauskas) Pranešimo tezės – parsisiųsti.
2. Andriaus Dovydėno pranešimo tema “Ontologinė seksualinės skirties samprata L. Irigaray filosofijoje” (recenzentė – dr. R. Bikauskaitė) Pranešimo tezės – parsisiųsti.
3. Virginijaus Gusto pranešimo tema “Po M. Heideggerio metafizikos kritikos: galimų filosofavimo krypčių konceptualizacija“ (recenzentas – doc. A. Mickevičius) Pranešimo tezės – parsisiųsti.
4. Tomo Nemuno Mickevičiaus pranešimo tema “Aristotelio įtakos ankstyvojo Heideggerio mąstymui ambivalentiškumas” (recenzentas – doc. S. Jankauskas) Pranešimo tezės – parsisiųsti.
Kviečiame visus dalyvauti.

Kontaktinis asmuo: