Projekto „VU ir prie jo prijungtų mokslo institutų veiklos efektyvumo didinimas sutelkiant turimus ir kuriamus MTEP išteklius“ rėmuose buvo išleistas visų universiteto padalinių mokslininkų teikiamas paslaugas aprašantis leidinys anglų kalba – „Vilnius University - Solutions for Business“, kuris platinamas suinteresuotoms verslo ir kitoms organizacijoms Lietuvoje bei užsienyje. Tikimasi, kad leidinys bus naudingas plečiant bendradarbiavimą su verslo subjektais.

Leidinį galima parsisiųsti.
Elektroninė leidinio versija patalpinta čia.

Pastaba: kai kuriuose kompiuteriuose dėl kompiuterio nustatymų gali nerodyti leidinio turinio. Tokiu atveju, atsidarykite elektroninę versiją naudojant ne „Internet Explorer“, o „Firefox“.

Ateityje planuojama išleisti leidinį lietuvių kalba.

Kontaktinis asmuo:
Dalia Lukšienė