8. Facultas PhilosopiæŠ. m. gegužės 24 dieną prasideda prašymų registracija stojantiesiems į Vilniaus universiteto pirmosios pakopos studijų programas tiesioginio priėmimo metu. VU Filosofijos fakultete tiesioginio priėmimo metu galima stoti į Psichologiją (turintiems aukštąjį išsilavinimą) (vykdamą nuolatine studijų forma pagal sesijinį tvarkaraštį).

Tiesioginio priėmimo metu galima pretenduoti tik į valstybės nefinansuojamas studijų vietas be studijų stipendijos.

Stojantieji prašymus pateikti galės nuo gegužės 24 d. 9:00 val. iki birželio 26 d. 24:00 val. VU Internetinėje stojančiųjų aptarnavimo sistemoje (VU ISAS). Prašyme galima nurodyti iki 2 pageidavimų. Prieš pateikiant prašymą būtina sumokėti stojamąją studijų įmoką.

Stojantiesiems, baigusiems Vilniaus universitetą 2005 – 2016 m., diplomo ir jo priedėlio duomenų perkėlimas į priėmimo sistemą bei perkeltų duomenų patikra vyks nuo gegužės 24 d. 9:00 val. iki birželio 26 d. 24:00 val. VU Internetinėje stojančiųjų aptarnavimo sistemoje (VU ISAS). Visais kitais atvejais stojantieji turi patys suvesti visą reikalingą informaciją apie savo išsilavinimo dokumentus į VU ISAS sistemą.

Dokumentų registravimas asmeniškai arba per notarine tvarką įgaliotą asmenį vyks birželio 27 – 29 dienomis. Atvykti privalo stojantieji, baigę bakalauro studijas ne Vilniaus universitete, baigę bakalauro studijas Vilniaus universitete 2004 m. ir anksčiau bei turintys papildomų dokumentų. Pretendentams, kurių pirmosios pakopos arba vientisųjų studijų baigimo diplomo ir jo priedėlio duomenys perkeliami į priėmimo sistemą ir kurie neturi jokių papildomų dokumentų, atvykti į dokumentų registravimą nereikia.

Kvietimai studijuoti bus skelbiami liepos 1 d. iki 13:00 val.

Studijų sutartį stojantieji galės sudaryti internetu neatvykdami į Vilniaus universitetą, jeigu naudojasi DNB, SEB, Swedbank arba Šiaulių bankų asmeninės elektroninės bankininkystės paslauga nuo liepos 1 d. 13:00 val. iki liepos 4 d. 13:00 val. Atvykstant į Vilniaus universitetą studijų sutartys bus sudaromos liepos 1 d. 13:00 – 16:00 val. ir liepos 4 d. 9:00 – 13:00 val. Prieš sudarant studijų sutartį būtina sumokėti kviečiamojo studijuoti registracijos mokestį.

Kilus klausimams, kreipkitėsį VU priėmimo komisijos narius:
el. paštu:
adresu: Saulėtekio al. 9, Vilnius, III rūmai, 104 kab.