Š. m. birželio 14 d. (antradienį) 14 val. 201 auditorijoje vyks jungtinis Filosofijos doktorantūros komiteto ir Filosofijos katedros posėdis, kurio metu filosofijos doktorantai skaitys pranešimus savo disertacijų tematikomis:

1. Igno Šatkausko pranešimo tema Ar įmanoma konteksto tematizacija? Prieigos prie konteksto problema Husserlio „Analizėse“ (recenzentas – doc. M. Gutauskas). Pranešimo tezės.

2. Pauliaus Rimkevičiaus pranešimo tema Sprendimo loginio, fizinio ir psichinio aspektų sąryšio problema Husserlio teorijoje (recenzentas – doc. D. Jonkus). Pranešimo tezės.

Kviečiame dalyvauti.

Kontaktinis asmuo: