Mobilumo gidasEuroguidance Lietuva kartu su partneriais sukūrė nemokamą informacinę platformą – Mobilumo gidą, skirtą asmenims, vykstantiems į užsienį mokymosi, praktikos ar stažuotės tikslais.

Mobilumo gidas – interaktyvus, gausus informacijos, patarimų, testų ir žaidimų. Šią interaktyviąją priemonę sudaro keturios pagrindinės dalys, skirtos mobilumo galimybėms pažinti, pasiruošti mobilumui, turėti informacijos, kaip elgtis nuvykus svetur ir grįžus namo. Mobilumo gido naudotojai gaus visą išsamią informaciją: nuo reikalingų dokumentų iki lagamino turinio, nuo adaptacijos etapų iki nenumatytų atvejų, nuo dokumentų, patvirtinančių įgytą patirtį iki patarimų, kaip ieškotis pirmojo darbo.

Linkime sėkmingo naudojimosi Mobilumo gidu!