IX Jaunųjų mokslininkų psichologų konferencija - VU Filosofijos fakultetas

Š. m. balandžio 27d.  Filosofijos fakultete vyks IX jaunųjų mokslininkų psichologų konferencija. Norinčius atvykti, paklausyti ir padiskutuoti įvariomis psichologijos mokslo temomis maloniai kviečiame užsiregistruoti adresu . Dalyvavimas nemokamas. Lauksime jūsų atvykstant!

Ši konferencija, skirta jauniesiems psichologijos mokslo tyrėjams, jau devintąjį kartą vyksta Vilniaus universitete, Filosofijos fakultete. Ją kasmet organizuoja šio fakulteto Bendrosios psichologijos bei Klinikinės ir organizacinės psichologijos katedros, Lietuvos psichologų sąjunga ir Lietuvos psichologijos studentų asociacija.

Konferencija yra skirta suteikti galimybę pristatyti savo darbus jauniesiems psichologams tyrėjams - bakalaurantams, magistrantams ir doktorantams bei paskatinti jaunuosius mokslininkus aktyviai įsijungti į psichologijos mokslo plėtrą Lietuvoje. Konferencijoje kasmet dalyvauja ne tik Vilniaus universiteto, bet ir kitų šalies universitetų psichologijos studentai bei jaunieji mokslininkai. Šiemet pranešimus skaitys ir Mykolo Riomerio, Vytauto Didžiojo, Lietuvos edukologijos bei Klaipėdos universitetų atstovai.

IX jaunųjų mokslininkų psichologų konferencijos

Organizacinis komitetas

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos