Š. m. balandžio 21 d. Klinikinės ir organizacinės psichologijos katedra kartu su Lietuvos psichologų sąjunga rengia jau II-ąją konferenciją „Psichologas organizacijoje. Lyderystės teorija ir praktika“.

Prieš konferenciją, balandžio 20 dieną, vyks lektorių T.Gregory ir M. Gutridge (Jungtinė Karalystė) seminaras „Resilient Leadership and its Impact Upon Staff Performance and Organisational Effectiveness“. Seminaras vyks anglų kalba, prireikus bus verčiama į lietuvių kalbą. Seminaro trukmė – 8 ak. val. Dalyvių skaičius ribotas.