Events sm2018 m. spalio 3 d. 15 val. maloniai kviečiame į klinikinio psichologo, savižudybių prevencijos lektoriaus dr. Eoin Galavan (Airija) paskaitą.

Kviestinis lektorius paskaitą skaitys Vilniaus universiteto (VU) Klinikinės psichologijos studentams, tačiau joje kviečiami dalyvauti visi besidomintys savižudybių problematika. Paskaitos kalba – anglų.

Paskaitos anotacija anglų k.:
This lecture will overview some current psychological concepts/theories regarding suicide and suicidal behavior. Evidence for effectiveness of interventions will be briefly overviewed. The Collaborative Assessment and Management of Suicide (CAMS) model will be introduced using case examples.

Paskaita vyks VU Filosofijos fakulteto 201 aud. (Universiteto g. 9, Vilnius). Paskaitos trukmė – 1,5 val.

Paskaitą organizuoja VU Suicidologijos tyrimų centras.

Vizito metu lektorius taip pat praves bendradarbiavimu grįsto savižudybės rizikos vertinimo ir valdymo (CAMS) metodo mokymus, skirtus Vilniaus miesto psichikos sveikatos priežiūros įstaigose dirbantiems psichologams ir psichiatrams.

Asmuo kontaktams: dr. Eglė Mažulytė-Rašytinė, Suicidologijos tyrimų centro mokslo darbuotoja, .