Dėl docento Naglio Kardelio ligos paskaita nukeliama į kt. savaitę, t.y. ji vyks ne lapkričio 21 d., bet lapkričio 28 d. (trečiadienis) 16.45 val., 402 aud.

VU Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute vyks jau trečioji paskaitų ciklo „Kodėl katalikybė?“ dalis. Paskaitą „Graikai ir katalikai - kuo panašūs, kuo skirtingi ir kodėl vis dar įdomūs?“ skaitys bene geriausiai šiandienos Lietuvoje Antikos raštiją pažįstantis VU Filosofijos fakulteto docentas dr. Naglis Kardelis. Paskaita vyks VU TSPMI 402 auditorijoje (Vokiečių g. 10, Vilnius).

Didelio klausytojų dėmesio sulaukęs ciklas šįkart leisis į klausimus, kokie yra graikų filosofijos ir krikščioniškojo mąstymo sąlyčio taškai, įtampos. Paskaitoje siekiama atsakyti ir į klausimą, ar graikų ir katalikų pasaulio matymo būdas jau pasenęs ir kokia gali būti jo reikšmė šiuolaikiniam žmogui.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos