26115473 l 55a13d023c640 1024x683 1024x683Š. m. spalio mėn. 22 d. Vilniaus universiteto Filosofijos fakultete vyks Socialinės politikos konferencija „COVID 19 pandemija ir lėtinės socialinės politikos ligos, laimėjimai bei receptai“.

Konferencija skirta aptarti kaip Covid-19 pandemijos iššaukti socialinio ir ekonominio ir gyvenimo pokyčiai paveikė gyventojų padėtį, kaip reagavo socialinė politika, kokios priemonės buvo taikytos bei kokie yra ilgalaikiai Lietuvos socialinės politikos iššūkiai ir galimybės.

Socialinių problemų bei socialinės politikos aptarimas dalyvaujant tos srities tyrėjams, o taip pat ir politikos praktikams reikšmingas vystant socialinės politikos tyrimus ir didinant pačios praktinės veiklos reikšmę visuomenės raidai bei darniam jos funkcionavimui.

Šios konferencijos tikslas - nacionaliniu mastu konsoliduoti akademinės ir praktinės socialinės politikos bendruomenę bei įkurti kasmetinį socialinės politikos aptarimo forumą.

Kviečiame dalyvauti aukštųjų mokyklų bei tyrimo institutų mokslininkus, politikus, socialinės politikos praktikus, dirbančius valstybinėse įstaigose ir nevyriausybinėse organizacijose.

PRANEŠIMŲ SANTRAUKOS:

pageidaujančius skaityti pranešimus kviečiame pranešimų santraukas atsiųsti iki rugsėjo 20 d. užpildžius formą čia.

Santraukos apimtis 200 žodžių, joje būtina pateikti pranešimo pavadinimą, suformuluoti pagrindinę pranešimo idėją, mokslinę problemą bei tyrimo rezultatus. Reikia nurodyti pranešėjo/-ų vardą, pavardę, pareigas, instituciją ir kontaktinę informaciją (el. paštą).

Pranešimų autoriai apie santraukų priėmimą bus informuoti iki rugsėjo 30 d.
Priimtos pranešimų santraukos bus paskelbtos konferencijos sudarytame e–leidinyje.

Praktikus ir NVO atstovus (neskaitančius pranešimus) taip pat kviečiame registruotis iki rugsėjo 30 d. čia.

Konferencijos programa bus paskelbta likus 2 savaitėms iki konferencijos.

VIETA:

Vilniaus universitetas, Universiteto 9/1, Filosofijos fakultetas.
Numatome, kad konferencijoje bus galima dalyvauti ir nuotoliniu būdu.

KONFERENCIJOS ORGANIZATORIAI: VU Socialinės politikos katedra

El. paštas pasiteiravimui: