viršelis1
2022 m. birželio 20-23 dienomis Vilniaus universiteto Psichotraumatologijos centre vyko tarptautinė, tarpdisciplininė ARQ I-AM-PhD doktorantų vasaros mokykla.

Jos metu jaunieji mokslininkai iš skirtingų Europos šalių (Olandijos, Vokietijos, Danijos, Norvegijos, Šveicarijos bei Lietuvos) turėjo galimybę pasidalinti išskirtine psichotraumatologijos tyrimų patirtimi bei dalyvauti patyrusių VU Psichotraumatologijos centro mokslininkų paskaitose ir seminaruose. Tikimės, jog tai ateityje leis planuoti ir įgyvendinti itin svarbius tarpdisciplininius ir tarpkultūrinius tyrimus psichotraumatologijos srityje.

Pilną programą galite pamatyti čia.

Renginio organizatoriai: VU Filosofijos fakultetas, Psichologijos institutas, Psichotraumatologijos centras.

Organizacinis komitetas: doc. prof. dr. Paulina Zelvienė, dokt. Austėja Dumarkaitė, dokt. Monika Kvedaraitė, dokt. Augustė Nomeikaitė, Agnietė Kairytė.

ARQ tarptautinė mokslinė konsultacinė taryba: Prof. dr. Evaldas Kazlauskas, prof. dr. Miranda Olff, prof. dr. dr. Andreas Maercker, dr. Grete Dyb, Inger E. Birkeland, prof. dr. Jonathan Bisson, Prof. dr. Rolf J. Kleber, prof. dr. Christian Schmahl, prof. dr. Ask Elklit, dr. Jan-Wilke Reerds.

Daugiau apie ARQ I-AM-PHD Vilnius: www.iamphdschool.com

arq 1