PEK logoVilniaus universiteto Socialinio darbo ir socialinės gerovės katedra gegužės 22 dieną kviečia visus į tarptautinę konferenciją Experiential Knowledge in the Spotlight.

Konferencija vyks Vilniaus universiteto Mokslinės komunikacijos ir informacijos centre (MKIC), Saulėtekio al. 5.

Šios vienos dienos konferencijos metu susipažinsite su patirtinėmis žiniomis ir jų svarba, kaip vienu pagrindinių žinių šaltiniu socialinio darbo, medicinos ir slaugos mokyme.

Konferencijos metu anglų kalba bus vedami praktiniai seminarai ir įvairūs pranešimai.

Renginiai dalyviams yra nemokami.

Konferencijos pranešėjai yra ekspertai iš įvairių Europos universitetų: Liuveno universitetas, Belgija, Šv. Širdies universitetas, Italija, Atvirasis universitetas, Suomija, Agder universitetas, Norvegija, Lundo universitetas, Švedija, Dundee universitetas, Škotija ir kiti.

Konferencijos dalyviams bus išduodami Vilniaus universiteto pažymėjimai, galiojantys atestacijoje.

Daugiau informacijos apie konferenciją - https://bit.ly/3WnBsTo