VU FSMDVU Filosofijos studentų mokslinė draugija (FSMD) antrus metus iš eilės kviečia į renginių ciklą Filosofijos trupiniai ’13, kuris vyks balandžio 15-19 dienomis.

Renginių metų išklausysime studentų bei dėstytojų pranešimų pačiomis įvairiausiomis temomis – ypatingas dėmesys šiemet skiriamas Jacques’o Derrida, Giorgio Agambeno ir Arvydo Šliogerio filosofinių idėjų apmąstymams. Be to, ketvirtadienį (balandžio 18 d.) už ženkliausią indėlį į filosofiją 2012 metais bus apdovanotas dr. Kristupas Sabolius, išleidęs savo pirmąją monografiją “Įnirtingas miegas: vaizduotė ir fenomenologija”. Renginių ciklą užbaigs dviejų neilgų filmų peržiūra kartu su Nerijumi Mileriumi ir Kristupu Saboliumi.

Renginių programa

Renginių kontaktinis asmuo: