trupiniai 2014VU Filosofijos studentų mokslinė draugija kviečia į jau trečius metus organizuojamą renginių ciklą Filosofijos trupiniai'14, vyksiantį š. m. balandžio 7-11 dienomis VU Filosofijos fakultete. Renginio programa.

Šiemet pranešimus savo tyrinėjimų temomis skaitys studentai, doktorantai bei dėstytojai ne tik iš Vilniaus, bet ir iš Vytauto Didžiojo universitetų. Ketvirtadienį (balandžio 10 d.) už ženkliausią indėlį į filosofiją 2013 metais bus apdovanota prof. Rita Šerpytytė.

Filosofijos trupinių tikslas – skatinti filosofiją studijuojančių ir ja besidominčiųjų tarpusavio bendravimą, dalintis šiuo metu plėtojamomis idėjomis, taip pat skatinti dėstytojų, tyrėjų bei studentų dialogą.
Metų Filosofinės bulvės apdovanojimas skiriamas filosofui už ženkliausią indėlį į filosofinį gyvenimą šalyje: publikacijas, organizuotas ir/ar dalyvautas konferencijas, mokslinių ryšių Lietuvoje ir užsienyje formavimą bei palaikymą, dėstymo veiklą.

Kontaktinis asmuo:
Daina Habdankaitė