Psichologijos institutas

Ruduo Filosofijos fakultete 2015 10 08 Olgos Suprun foto a2 copy

Psichologijos instituto mokslinių tyrimų laukas apjungia  psichologinių teorijų ir metodikų taikymo pokyčius ir vietoje egzistuojančias socialines problemas, kylančias dėl iššūkių susijusių su sparčiai besikeičiančia visuomene. Šias sritis tyrinėja daugybė tyrimų grupių, apimančių įvairius mokslinius ir taikomuosius metodus, įskaitant raidos, klinikinę, sveikatos ir organizacinę psichologiją, pažintinius ir fenomenologinius tyrimus, suicidologiją, psichotraumatologiją ir teisės psichologiją.

Instituto mokslininkai įgyvendina projektus ir vykdo tyrimus apie technologijų poveikį vaikų vystymuisi, su amžiumi susijusias stigmas senstančioje visuomenėje, besikeičiančias užimtumo praktikas, sveikatai žalingą elgesį, postkomunistinių transformacijų poveikį individo ir visuomenės emocinei ir psichinei sveikatai, socialinės aplinkos įtaką psichikos sveikatai šiuolaikinėje Lietuvoje.

Pagrindinė veikla, vykdoma Psichologijos institute, apima tyrimo priemonių vertinimą, testavimą ir pritaikymą; metodines naujoves; dokumentų analizę, lauko ir eksperimentinius tyrimus; taikomąsias studijas ir konsultacijas politikos klausimais; instituto mokslininkai bendradarbiauja su visuomenės informavimo priemonėmis apie jautrias su psichologija susijusias problemas.
 
Nuo 2018 m. vasario 1 d. institute veikiantys padaliniai:
 
Katedros:
Centrai:
Laboratorijos:
Mokslininkų grupės:

Adresas: VU Filosofijos fakulteto Psichologijos institutas, Universiteto g. 9-202, LT-01513 Vilnius,

tel. +370 (5) 266 7605, tel. +370 (5) 266 7615 

Darbo laikas: pirmadienis–ketvirtadienis nuo 830 iki 1715 val., penktadienis nuo 830 iki 1615 val., pietų pertrauka nuo 1300 iki 1345 val.

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos