2024-05-20

Filosofijos fakultetas renginyje „Comic Con Baltics 2024“

2024-05-17

Atviros žymaus JAV kriminologo Chris W. Eskridge paskaitos

2024-05-16

Azijos ir transkultūrinių studijų instituto direktoriaus rinkimai

L. Kudijanovo tyrimas apie lietuvių misionieriaus veiklą Indijoje

Mokslinė jaunųjų kriminologų konferencija

2024-05-15

Niujorko miesto universiteto profesoriaus Graham Priest paskaita

Visos naujienos

Gegužė 2024
PirmAntTreKetPenŠešSek

XX-oji Jaunųjų mokslininkų psichologų konferencija „Bendrystės vedini“

Pradžia: 2023-04-28 08:00
Pabaiga: 2023-04-28 18:30

2 copyKas yra JMPK?

Jaunųjų mokslininkų psichologų konferencija (JMPK) – tai kasmet nuo 2004 m. Vilniaus universitete vykstantis renginys, organizuojamas VU Psichologijos instituto doktorantų. Konferencijoje savo darbus ir tyrimus turi galimybę pristatyti jaunieji psichologai: visų pakopų studentai ir daktarai iš visų Lietuvos universitetų bei praktikai. O ateiti pasiklausyti šių pranešimų gali visi norintys. Tikime, kad jaunųjų mokslininkų dalijimasis naujausiais atradimais padės užmegzti, praturtinti ir įprasminti bendrystės jausmą tarp skirtingų psichologijos mokslo pakopų studentų. Jubiliejinė XX-oji JMPK Konferencija vyks 2023 m. balandžio 28 d., tad tikimės, kad šį reikšmingą gimtadienį galėsime paminėti drauge su pranešėjais ir klausytojais!

Santraukų teikimas prasidės 2023 m. vasario 1 d. ir baigiasi 2023 m. vasario 20 d.

Kodėl verta dalyvauti JMPK?

• Jūs esate šį tą nuveikę ir turite ką pristatyti kitiems! Konferencijoje kasmet pristatomi jau atlikti ar dar tebeatliekami bakalauro, magistro darbų, disertacijų bei kiti moksliniai tyrimai. Taip pat laukiame pranešimų, kuriuose psichologijos mokslo problemos nagrinėjamos pasitelkiant vien mokslinės literatūros analizę.
  • JMPK yra puiki proga pasitreniruoti ginti bakalauro ar magistro darbą prieš auditoriją! Tokioje mokslinėje konferencijos aplinkoje galima pasitikrinti savo pasirengimą pristatyti atliktą darbą. Be to, išgirsti kolegų klausimus ir komentarus visada naudinga, o ypač, kai jūsų darbas nėra vertinamas pažymiu.
  • Atvykę galite pasisemti entuziazmo, kūrybinės ir mokslinės dvasios savo vykdomiems ar būsimiems moksliniams darbams, išgirsti, ką veikia kolegos (o jie veikia daug įdomių dalykų), susipažinti su bendraminčiais ir tiesiog smagiai ir prasmingai praleisti dieną.

Premijos

Jaunųjų mokslininkų psichologų konferencijoje kiekvienais metais geriausių pranešimų autoriams yra teikiamos premijos. Tradiciškai mokslo komitetas geriausių pranešimų autoriams skiria tris mokslo premijas (pirmo, antro ir trečio laipsnio). Tačiau kiekvienais metais yra skiriamos ir specialios rėmėjų įsteigtos premijos, taip pat apdovanojami labiausiai konferencijos dalyviams patikę pranešimai.

Konferencijos vieta

Konferencija vyksta Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto (Universiteto g. 9) pastate – centriniuose universiteto rūmuose.

Daugiau apie JMPK: www.jmpk.fsf.vu.lt

JMPK visi logo