2018 m. spalio 2 dieną „Start FM“ radijo laidoje keturi Vilniaus universiteto tyrėjai kalbėjo apie savo tyrimą, kurio dėmesyje atsiduria laisvas žmogaus pasirinkimas, sėkmė ir atsitiktinumas!

Šie dažni apmąstymų dalykai – keturių tyrėjų dėmesio centre.

Radijo studijoje apie gautą galimybę vykdyti didelio masto tyrimą kalbamės su mokslininkų ketveriuke: filosofais Audriumi Beinoriumi, Viliumi Dranseika, Vyčiu Siliumi ir antropologu Renatu Berniūnu (Azijos ir transkultūrinių studijų institutas, Filosofijos institutas ir Psichologijos institutas).

Kodėl jie ėmėsi būtent šios temos, kodėl jų žvilgsnis krypsta į Azijos kultūras ir apie tai, kad Europos Sąjungos finansuojamas ketverių metų tarpkultūrinis tyrimas yra tik žingsnis į dar ambicingesnius Vilniaus universiteto tyrėjų tikslus.

Laidą veda VU ryšių su alumnais koordinatorė Giedrė Biržytė.

Šaltinis: Vilniaus universiteto radijo stotis „Start FM“ / 2018-10-02

Prieiga per internetą: https://startfm.lt/