Kai kalbama apie geriausią organizuotą palaikymą klubiniame futbole kuriančius fanus, vadinamus ultromis, dažniausiai mintimis nusikeliame į Pietų Amerikos, Balkanų šalių, Lenkijos, Turkijos, Vokietijos stadionus, o apie tai, kas juose vyksta, rašyta daug. Tačiau pastaraisiais metais į geriausiųjų gretas įsiveržė tikrą ultrų veiklos pakilimą išgyvenančios Šiaurės Afrikos valstybės. Kuo pasižymi šis organizuotas bei įtakingas futbolo fanų judėjimas, kokia buvo jo raida ir kaip tai prisidėjo prie Egipto socialinių pokyčių?

Apie šią temą plačiau skaitykite VU Azijos ir transkultūrinių studijų instituto doktoranto Šarūno Rinkevičiaus straipsnyje apie Egipto ultrų istoriją.

Šaltinis: „Delfi Plius“ / 2020-05-30

Prieiga per internetą: https://www.delfi.lt/plius/pasaulis/kai-futbolas-yra-daugiau-nei-rungtynes-egipto-ultru-istorija.d?id=84339337&fbclid=IwAR0nCqOlznCBfdkbyDu-wXBUylHiXzIHGdUwe75a7Iqu6M6brIgY50i3WpY