Indijos valstybinio naujienų ir aktualijų kanalo „DD India“ laidoje išskirtinis pokalbis su Lietuvos ambasadoriumi Indijoje Juliumi Pranevičiumi. Žiūrovams buvo pristatyta Lietuvos istorija ir kultūra, aptarti abiejų šalių ryšiai. Ambasadorius, aptardamas kultūrines sąsajas, pristatė leidinius, jų tarpe ir  VU Azijos ir transkultūrinių studijų instituto lektoriaus Vyčio Vidūno parengtą lyginamąjį anglų, lietuvių ir rusų kalbų žodyną, kuriame aprašomos lietuvių kalbos ir sanskrito sąsajų paieškos, jų istorija bei ateities perspektyvos. Ambasadorius Julius Pranevičius taip pat kalbėjo ir apie indologijos studijas Vilniaus universitete.

Žodyną „Sanskrit-Lithuanian string / Sanskrito-lietuvių vėrinys“ parengė Vytis Vidūnas, išleido Lietuvių kalbos instituto leidykla, 2017. ISBN 9786094111853.

Šaltinis: DD India EXCLUSIVE: In Conversation with Julius Pranevicius, Ambassador of Lithuania to India  / 2021-01-17

Prieiga per internetą