2021 m. kovo 31 d. prof. dr. E. J. Sobo (San Diego valstijos universitetas) aptarė knygą apie F. G. Bailey ir jo palikimą, kuri bus išleista Mančesterio universiteto leidyklos. Prof. dr. Gavin Smith (Toronto universitetas), dr. Felix Girke (HTWG Konstanz) ir dr. Gitika De (Delio universitetas) diskutavo apie Bailey įtaką jų pačių darbams ir aptarė šio mokslininko įtaką dabarties politikos mokslininkams bei antropologams.

Diskusiją moderavo prof. dr. Victor de Munck (Vilniaus universitetas).

Tai yra antroji renginių ciklo „Conversations in Anthropology“ dalis, kurią organizavo VU Azijos ir transkultūrinių studijų institutas kartu su Antropologijos mokslų draugijos Eurazijos skyriumi.

Diskusijos vaizdo įrašas

Šaltinis: VU ATSI facebook / 2021-03-31