2021 m. gegužės 16 d. vyko antrasis studentų paskaitų ciklo „Pasaulį atveriančios studijos“ susitikimas. Renginyje Pietų Azijos studijų programos 4 kurso studentas Aleksandras Jankus pasakojo apie Indiją, kurią jis pažino semestrą praleidęs dalinėse studijose Dev Sanskriti Vishwavidyalaya universitete.

Kokie skirtumai tarp Europos ir Indijos universitetų? Kaip verda gyvenimas Indijos gatvėse ir kokie patarimai praverstų planuojant vykti į mainus Indijoje? Susitikime Aleksandras dalinosi įspūdžiais ir savo patirtimis – pasakojo kuo yra išskirtinis regionas ir universitetas, į kurį buvo išvykęs studentas.

Renginio moderatorė – Milda Magelinskaitė. Renginys vyko „Zoom“ platformoje ir bus transliuojamas VU ATSI „Facebook“.

Vaizdo įrašas https://www.facebook.com/1478125592470399/videos/860734234478881