2021 m. gegužės 19 d. trečiajame studentų paskaitų ciklo „Pasaulį atveriančios studijos“ susitikime dalyvavo du pašnekovai, norintys pasidalinti savo patirtimis. Artimųjų Rytų studijų programos 4 kurso studentas Dominykas Vitkus, remdamasis Heidelbergo universitete (Vokietija) praleistų dalinių studijų metu įgyta patirtimi, sutelkė dėmesį į gyvenimo svetimoje šalyje iššūkius bei atradimus. Studentas pasakos apie Artimųjų Rytų studijų galimybes ir pasidalino patarimais, kaip keturis studijų metus išnaudoti efektyviausiai.

Antroji pašnekovė – Emilija Papinigytė (Artimųjų Rytų studijos, 3 kursas), turėjo kitokią mobilumo patirtį – vieną mėnesį studentė leido Turkijoje pagal Yunus Emre instituto organizuojamą mainų programą. Paskaitoje Emilija pasakos ne tik apie šią programą, bet ir plačiau pristatė Turkiją, jos kultūrą, šios šalies kasdienybę, aptarė socialinio gyvenimo bei viešojo etiketo temas.

Renginio moderatorius – Edvinas Dovydaitis.

Renginys vyko „Zoom“ platformoje ir buvo transliuojamas VU ATSI „Facebook“.

Vaizdo įrašas https://www.facebook.com/1478125592470399/videos/144589597597414

Artimųjų Rytų studijų 4 kurso studentas Dominykas Vitkus sutelkė dėmesį į gyvenimo svetimoje šalyje iššūkius bei atradimus.