2021 m. rugpjūčio 24 d. VU „Antroklubo“ pokalbyje dalyvavo VU Azijos ir transkultūrinių studijų instituto mokslo darbuotoja, Vytauto Didžiojo universiteto tyrėja, sociokultūrinė antropologė Kristina Jonutytė. Jos mokslinis interesas yra budizmas ir religijos antropologija, taip pat politinė, ekonominė ir miesto antropologija. Mokslininkė plačiau pristatė vykdomą podoktorantūros tyrimą, kuriame nagrinėja buriatų budizmo urbanizacijos procesą.

Antropologijos klubo „Antroklubas“ tikslas jungti esamus, buvusius ir būsimus VU bendruomenės narius, kuriuos domina antropologija ir etnografiniai tyrimo metodai, kartu supažindinant platesnę auditoriją su šia unikalia socialinių mokslų šaka.

Šaltinis: VU „Antroklubas“ / Grojaraštis / 2021-08-24

Prieiga per internetą