Laidos „Skeptiški pokalbiai“ svečias – Audrius Beinorius, Lietuvos filosofas, kultūros tyrinėtojas, indologas, religijotyrininkas, vertėjas, habilituotas humanitarinių mokslų daktaras. VU Azijos ir transkultūrinių studijų instituto profesorius, Indijos tyrimų centro vadovas. Mokslinių tyrinėjimų sritys: Indijos filosofija ir religija, budizmas Indijoje ir Azijoje, Rytų filosofijos recepcija Vakaruose, kultūrinė psichologija, lyginamoji religijotyra, pokolonijinės studijos, Azijos divinacinės praktikos, kosmologija ir astrologija.

Aptartos temos: mirties konceptualizavimas; gedėjimas ir ritualai; mirties išstūmimas modernybėje; sekuliarios ir religinės mirtingumo įsisąmoninimo tendencijos.

Laidos vedėjas  Algimantas Kvecys

Šaltinis: Skeptiški pokalbiai / Skeptikų draugija /  2023-10-30