Š. m. birželio 15 d. (trečiadienį) 11 val. 201 auditorijoje vyks jungtinis Filosofijos doktorantūros komiteto ir Filosofijos istorijos ir logikos katedros posėdis, kurio metu filosofijos doktorantai skaitys pranešimus savo disertacijų tematikomis:

1. Mildos Burnytės pranešimo tema Subjektinių teisių samprata: valios ir interesų teorijų ginčas (recenzentas – prof. A. Plėšnys). Pranešimo tezės.

2. Dovydo Caturiano pranešimo tema Politinės bendruomenės, kaip mikrokosmo, samprata ankstyvojoje E. Voegelin'o kūryboje ("Politinių idėjų istorija") (recenzentas – prof. A. Jokubaitis). Pranešimo tezės.

3. Domanto Markevičiaus pranešimo tema Augusto Del Noce's Sekuliarizacijos samprata: moderniojo racionalizmo kritika (recenzentas – doc. N. Kardelis). Pranešimo tezės.

4. Virgilijaus Petuškos pranešimo tema Dalyvavimo (methexis) samprata Platono dialoguose „Faidonas” ir „Parmenidas” (recenzentas – prof. S. Jankauskas). Pranešimo tezės.

Kviečiame dalyvauti.

Kontaktinis asmuo: