2019 m. Filosofijos seminarai copygegužės 8 d. (trečiadienį), 17.00 val., kviečiame į Filosofijos instituto doktorantų seminarą. Seminaras vyks VU Filosofijos fakulteto 205 aud. (Universiteto g. 9, Vilnius).

Kontinentinės filosofijos ir religijos studijų katedros doktorantas Alfredas Buiko skaitys pranešimą „ Sąmokslo teorijos fenomeno apibrėžimo problema “ [pranešimo santrauka]. Komentuos doc. Kęstutis Kirtiklis.

Kontinentinės filosofijos ir religijos studijų katedros doktorantė Brigita Gelžinytė skaitys pranešimą „Kopulos vaidmuo Hegelio sprendinio sampratoje“ [pranešimo santrauka]. Komentuos doc. Danutė Bacevičiūtė.

Kontaktinis asmuo:
Kristina Rinkevičienė, VU Filosofijos instituto administratorė, +370 5 266 7617,