Konferencija - švietimas ir ugdymas, jungiantys bendruomenes - VU Filosofijos fakultetas

event 1597531 6402020 m. spalio 9 d. vyks Lietuvos edukacinių tyrimų asociacijos ir Vilniaus universiteto Ugdymo mokslų instituto organizuojama IV-oji Lietuvos edukacinių tyrimų asociacijos (LETA) konferencija ir IV-oji edukologijos doktorantų konferencija.

„Planuodami konferencijos temą praėjusių metų gruodį, kalbėjome apie Lietuvos ir užsienio edukologų bendruomenes, apie skirtingų Lietuvos aukštųjų mokyklų edukologų bendruomenes, svarstėme, kaip mūsų tyrimai gali suartinti mus pačius ir tikrai negalvojome, kad po pusmečio „Švietimas ir ugdymas, jungiantys bendruomenes“ įgaus dar kitokias prasmes. Šiandien jau kalbame apie tai, kaip išlaikyti ryšį tarp mokytojo ir moksleivio jiems nesusitinkant kelis mėnesius, kaip sudaryti sąlygas pirmakursiui įsilieti į universiteto bendruomenę, kai tą bendruomenę jis mato tik savo kompiuterio ekrane. Edukacijos tyrimuose neišvengiamai turėsime kalbėti apie gyvenimą iki pandemijos ir gyvenimą po jos, todėl konferencijoje ir kviečiame kalbėti ir kalbėtis apie tai, kaip nors ir nebūdami vienoje vietoje, galime išlikti kartu, kas mūsų tyrimuose ir mūsų švietime mus vienija ir jungia. Nes mokydami ir mokydamiesi mes ne tik dalinamės žiniomis, bet ir kuriame bendruomenes.“ - apie konferenciją pasakoja organizacinio komiteto nariai.

Konferencijos programa.

IV-oji nacionalinė edukologijos doktorantų konferencija dalinai finansuojama LR Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos lėšomis pagal Vilniaus universiteto įgyvendinamą projektą „Edukologijos doktorantų akademinių kompetencijų plėtojimas”.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos