typewriter 5524318 640Filosofijos fakulteto rinkimų komisija (FSF Rinkimų komisija) informuoja, kad prasideda rinkimai į Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto Tarybą (FSF Tarybą).

Šie rinkimai organizuojami vadovaujantis Vilniaus universiteto Kamieninių akademinių padalinių tarybų narių rinkimų tvarkos aprašu; VU FSF nuostatais, VU Centrinės rinkimų komisijos ir VU FSF Tarybos nutarimais.

FSF Tarybos nariais (-ėmis) keturių metų kadencijai bus renkama šešiolika asmenų, tarp kurių:

1. septyni Fakultete dirbantys Statuto 12 straipsnio 4 dalyje nustatytus reikalavimus atitinkantys profesoriai ir/ar vyriausieji mokslo darbuotojai;
2. ne mažiau kaip šeši Fakultete dirbantys Statuto 12 straipsnio 4 dalyje nustatytus reikalavimus atitinkantys docentai ir/ar vyresnieji mokslo darbuotojai;
3. ne daugiau kaip trys Fakultete dirbantys mokslo daktarai, neužimantys docento, profesoriaus, vyresniojo ar vyriausiojo mokslo darbuotojo pareigų. Renkant 2 ir 3 punktuose minimus narius bendrai išrenkami devyni nariai.

Atsižvelgiant į daugiakryptę Fakulteto akademinės veiklos specifiką, apimančią ir humanitarinių, ir socialinių mokslų sritis, rinkimai organizuojami pagal tokias šakinių akademinių padalinių kvotas (FSF Tarybos 2021-03-31 protokolas Nr. 250000-TP-6):

Azijos ir transkultūrinių studijų institutui FSF Taryboje atstovaus 2 atstovai;
Filosofijos institutui – 3 atstovai;
Psichologijos institutui – 5 atstovai;
Sociologijos ir socialinio darbo institutui – 4 atstovai;
Ugdymo mokslų institutui – 2 atstovai.

FSF Rinkimų komisija nustato šias rinkimų datas, terminus, vietą ir sąlygas:
FSF Tarybos rinkimai vyks 2021 m. birželio mėn. 16 d. (išankstinis balsavimas – 2021 m. birželio mėn. 15 d.);
kandidatų kėlimas vyks nuo 2021 m. balandžio mėn. 15 d. iki 2021 m. gegužės mėn. 17 d.;
− raštišką pasiūlymą ar prašymą dėl kandidato iškėlimo (ir sutikimą tapti kandidatu) siųsti FSF Rinkimų komisijai el. paštu: Gautas pasiūlymas ar prašymas laikomi registruotais tuomet, kai siūlytojas ar pareiškėjas gauna patvirtinimą el. paštu;
− nuo 2021 m. gegužės 18 d. kandidatų sąrašai skelbiami Filosofijos fakulteto svetainėje;
− išankstinis balsavimas ir balsavimas rinkimų dieną vyks VU elektroninėje erdvėje, pagal detaliai nustatytą tvarką, dėl kurios detalesnė informacija bus paskelbta prieš rinkimus.

FSF rinkėjų sąrašas parengtas vadovaujantis Vilniaus universiteto Statuto 12 straipsnio 4 dalimi.
Pasikeitus epidemiologinei situacijai ir atsiradus kitų svarbių aplinkybių balsavimo sąlygos gali keistis.
Kilus klausimams, rašyti arba skambinti komisijos narei Jūratei Rapalavičiūtei tel.: 8 5 266 7616, .

FSF Rinkimų komisija