fffŠ. m. balandžio 25-27 dienomis Vilniaus universitete vyks didžiausias metų psichologų renginys 3-asis Lietuvos psichologų kongresas ir 10-oji Jaunųjų mokslininkų psichologų konferencija. Renginio tema - „Psichologija sveikatai ir gerovei“.

Kongreso programa

Renginį organizuoja: Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto Bendrosios psichologijos katedra, Klinikinės ir organizacinės psichologijos katedra, Psichologinių inovacijų ir eksperimentinių tyrimų mokymo centras, Specialiosios psichologijos laboratorija, o taip pat Lietuvos psichologų sąjunga ir Lietuvos psichologijos studentų asociacija.

Renginio metu vyks Lietuvos psichologų sąjungos suvažiavimas.
Iki vasario 16 dienos kviečiame teikti pranešimų santraukas.
Daugiau informacijos apie renginį ir registracija www.lpk2013.lt.
Maloniai kviečiame dalyvauti ne tik psichologus ir psichologijos studentus, bet ir visus, kuriuos domina ir kuriems rūpi žmonių sveikata ir gerovė.