Sociologijos ir socialinio darbo institutas

human 2944064 960 720a

Sociologijos ir socialinio darbo institutas vykdo globalių procesų, darančių įtaką šiuolaikinei Baltijos regiono ir kitų šalių visuomenėms, tyrimus. Instituto tyrėjai aktyviai dalyvauja diskusijose apie socialinių pokyčių ir viešosios politikos socialinius, politinius ir ekonominius padarinius.

Dalyvaudami tyrimuose ir projektuose, tokiuose kaip Europos vertybių tyrimas, tyrimuose apie Lietuvos šeimą ir migraciją, atkildami lyginamąją Baltijos šalių istorinės sociologijos analizę, analizuodami visuomenės vertybių pokyčius ir atlikdami gerovės valstybės raidos vertinimą, instituto mokslininkai pateikia unikalias įžvalgas apie besikeičiančios pokomunistinės visuomenės ypatumus.

Instituto darbuotojai įsisavina platų tyrimų metodų spektrą ir siekia juos inovatyviai pritaikyti vykdomuose tyrimų projektuose.

Sociologijos ir socialinio darbo institutas yra Filosofijos fakulteto šakinis akademinis padalinys, kurio pagrindinė veikla yra moksliniai tyrimai ir studijos. Institutas įkurtas įgyvendinant Vilniaus universiteto 2015–2017 metų strateginį veiklos planą.

Nuo 2018 m. vasario 28 d. institute veikia keturios katedros:

Adresas: VU Filosofijos fakulteto Sociologijos ir socialinio darbo institutas, Universiteto g. 9-309, LT-01513 Vilnius, tel. + 370 (5) 266 7610

Darbo laikas: pirmadienis–ketvirtadienis nuo 830 iki 1715 val., penktadienis nuo 830 iki 1630 val., pietų pertrauka nuo 1300 iki 1345 val.

Sociologijos ir socialinio darbo institutas