jungtine doktoranturaŠ. m. spalio 2-3 dienomis Filosofijos fakultete vyks III-oji tarptautinė jungtinės Edukologijos doktorantūros (Klaipėdos universitetas, Mykolo Riomerio universitetas, Vilniaus universitetas, Vytauto Didžiojo universitetas, Aveiro universitetas (Portugalija)) metodologinė konferencija. Konferencijos tikslas – aptarti antrų ir trečių metų jungtinės edukologijos doktorantūros programos doktorantų tyrimo projektus ir dalyvauti diskusijoje aptariant tyrimų problematiką.

Dėstytojus ir doktorantus, norinčius dalyvauti III-oje tarptautinėje Edukologijos jungtinės metodologinėje konferencijoje ir išgirsti antrų ir trečių metų jungtinės edukologijos doktorantų tyrimo projektus, kviečiame registruotis iki rugsėjo 22 dienos, užpildant šią formą.

Edukologijos jungtinės doktorantūros metodologinės konferencijos darbotvarkę užsiregistravusiems dalyviams atsiųsime elektroniniu paštu.

Kontaktinis asmuo:
Sandra Kairė