Š. m. spalio 16 d. (ketvirtadienį) 11 val. 201 aud. Ciuricho universiteto filosofijos profesorius H.-J. Glockas skaitys paskaitą "What Are Concepts?".

Spalio 16 d. (ketvirtadienį) 14.00-18.30 val. 306 aud. ir  spalio 17 d. (penktadienį) 9.30-17.00 val. 201 aud. vyks Vilniaus universiteto ir Ciuricho universiteto filosofijos doktorantų seminaras "Concepts and Conceptual Analysis".

H.-J. Glockas yra Ciuricho universiteto (Šveicarija) filosofijos profesorius, dirbęs Oksfordo ir Rydingo universitetuose (Didžioji Britanija), buvęs vizituojantis profesorius Kanados, Vokietijos ir Pietų Afrikos universitetuose. Prof. Glockas yra publikavęs keletą dešimčių mokslinių straipsnių, skirtų kalbos filosofijai, sąmonės filosofijai, analitinės filosofijos istorijai bei Wittgensteino filosofijai. Jis yra monografijų A Wittgenstein Dictionary (Blackwell, 1996), Quine and Davidson on Language, Thought and Reality (CUP, 2003), La mente de los animals (KRK, 2009) ir What is Analytic Philosophy? (CUP, 2008) autorius, o taip pat knygų The Rise of Analytic Philosophy (Blackwell, 1997), Wittgenstein: a Critical Reader (Blackwell, 2001), Strawson and Kant (OUP, 2003), Wittgenstein and Quine (Routledge, 1996) bei Wittgenstein and Analytic Philosophy (OUP, 2009) sudarytojas. Šiuo metu jis rašo naują knygą apie gyvūnų sąmonę.

Maloniai kviečiame dalyvauti!
 Paskaitos skelbimas. Parsisiųsti.
 Doktorantų seminaro skelbimas. Parsisiųsti.

Kontaktinis asmuo:
Jonas Dagys