Rektoriaus regalijosVilniaus universiteto centrinės rinkimų komisijos pirmininkas informuoja, kad Taryba paskelbė viešą tarptautinį konkursą Vilniaus universiteto rektoriaus pareigoms eiti.

Asmenys, norintys dalyvauti konkurse, turi iki 2015 m. vasario 4 d. 15 val. užklijuotame voke arba elektroniniu paštu adresu pateikti pranešime apie konkursą išvardytus dokumentus Vilniaus universiteto Centrinei rinkimų komisijai (Universiteto g. 3, Vilnius, 111 kab.).

Daugiau informacijos apie konkursą ir reikalingus dokumentus - čia.

Informacija apie viešą tarptautinį konkursą skelbiama ir Lietuvos mokslo tarybos bei Europos universitetų asociacijos (EUA) tinklalapiuose.

Išsamesnės informacijos apie konkursą prašome teirautis elektroniniu paštu arba tel. 8 5268 7063.

Informacijos šaltinis - portalas VU Naujienos