a.poviliunas l.zalimiene r.lazutkaSveikiname VU Filosofijos fakulteto profesorius Romą Lazutką, Arūną Poviliūną ir Laimutę Žalimienę, kurie buvo išrinkti Europos socialinės politikos tinklo (ESPN – European Social Policy Network) Lietuvai atstovaujančiais nepriklausomais ekspertais socialinės apsaugos ir socialinės įtraukties srityse.

Su pilnu ekspertų sąrašu pagal šalis galima susipažinti čia.

Europos socialinės politikos tinklas buvo įkurtas 2014 metais, suvienijęs Nepriklausomų socialinės įtraukties ekspertų bei ASISP (angl. Network for Analytical Support on the Socio-Economic Impact of Social Protection Reforms) tinklus. ESPN paskirtis – teikti Komisijai nepriklausomą informaciją, analizes ir ekspertizes socialinės politikos srityje. Daugiau informacijos apie ESPN veiklą – čia.