lmp logoLietuvos mokslų akademija (LMA) paskelbė informaciją apie 2014 m. LMA konkurso rezultatus - vardinių premijų laureatus, paskirtas premijas jauniesiems mokslininkams, doktorantų ir aukštųjų mokyklų studentų mokslinių darbų bei LMA pagyrimo raštų konkursų nugalėtojus.

Šia proga nuoširdžiai sveikiname du VU Filosofijos fakulteto konkurso dalyvius, laimėjusius LMA pagyrimus:

Dr. Vytį Silių – LMA Jaunųjų mokslininkų ir doktorantų mokslinių darbų konkurse pelniusį pagyrimo raštą už Filosofijos fakulteto Filosofijos istorijos ir logikos katedroje parašytą ir apgintą mokslinį darbą „Ankstyvosios konfucinės etikos pobūdis šiuolaikinėse filosofijos kontroversijose“. Dokumentas - žiūrėti.

Magistrantę Dainą Habdankaitę – Aukštųjų mokyklų studentų mokslinių darbų konkurse Humanitarinių ir socialinių mokslų srityje pelniusią pagyrimo raštą už mokslinį darbą „Sąmonės vidujybės problema I. Kanto ir B. Stieglerio filosofijose“ (darbo vadovas doc. dr. Kristupas Sabolius). Dokumentas - žiūrėti.

Tarp konkurso laureatų nemažai ir kitų VU fakultetų atstovų - apie tai skaitykite VU Naujienų portale.